Виконавчий комітет

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення   виконавчого комітету  

Гатненської сільської ради             

від  23 грудня  2020 року № 10 /1

 

Персональний склад комісій  і рад  при

виконавчому  комітеті Гатненської сільської ради

 

Адміністративна комісія:

Тимошевський Володимир Опанасович  -  голова комісії

Лялька Костянтин Анатолійович - заступник голови комісії

 Папка Наталія Миколаївна - секретар комісії

 Костинська Олена Олександрівна           - член комісії

 Клепач Євген Вікторович  - член комісії

 Прохорчук Олександр Михайлович  - член комісії

 Дубина Андрій Васильович - член комісії

 

Комісія по врегулюванню земельних та майнових відносин:

Спіров Євген Аркадійович             - голова комісії

Налапко Андрій Володимирович - заступник голови комісії

Гордієнко Антон Павлович  - секретар комісії

Кайданович Сергій Йосипович - член комісії

Курілович Володимир Миколайович - член комісії

Лосєв Максим Іванович - член комісії

Марченко Олександр Сергійович -  член комісії

 

Комісія з питань розвитку інфраструктури та охорони навколишнього середовища:

 Скорук Олександр Станіславович - голова комісії

 Ситниченко Олександр Васильович - заступник голови комісії

 Дмитренко Ольга Василівна - секретар комісії

 Кравченко Олена Сергіївна   - член комісії

 Михаленко Олександр Павлович - член комісії

 Матвієнко Руслан Валентинович - член комісії

 Тромса Віктор Олександрович  - член комісії

        

Комісія з питань захисту прав дитини

Давиденко Наталія Миколаївна - голова комісії

 Гомола Дарія Олександрівна    - заступник голови комісії

 Костакі Ірина Юріївна             - секретар комісії

 Ліщук Катерина Ростиславівна- член комісії

 

 

                  

Комісія з питань  соціального захисту населення:

Погребна Наталія Олегівна              - голова комісії

Карпович Катерина Володимирівна   - заступник голови комісії

Фіалко Наталія Василівна              - секретар комісії

Грегуль Галина Володимирівна    - член комісії

 

Комісія у справах сім’ї, молоді та спорту

Давиденко Андрій Васильович        - голова комісії

Пацьора Дмитро Володимирович   - заступник голови комісії

Онисенко Світлана Анатоліївна - секретар комісії

Вовкогон Микола Олександрович - член комісії

Моторний Сергій Валерійович   - член комісії

Паламарчук Ігор Іванович - член комісії

Негоденко Віталій Петрович  - член комісії

 

Комісію з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Медведенко Євген Миколайович     - голова комісії

Дрижук Віктор Степанович             - заступник голови комісії

Мєдведєв Андрій Володимирович  - секретар комісії

Моісеєнко Роман Миколайович       - член комісії

Котирло Віталій Олександрович   - член комісії

 

Опікунська рада:

Єрмоленко Галина Василівна       - голова  ради 

Бобруйко Ніна Володимирівна  - секретар  ради

Дяченко Роман Сергійович  - член  ради

Шуляр Валентина Вікторівна - член ради

Шевченко Наталія Василівна - член ради

 

Рада ветеранів:

Кучеренко Світлана Володимирівна  - голова ради

Фенінець Євген Ігорович           - секретар  ради

Зубченко Микола Васильович      - член  ради

Котирло Валерій Володимирович - член комісії

 

 

Гатненський сільський голова                                                       О.І. Паламарчук