Поіменне голосування

  Поіменні результати голосування
  Питання № 
 
  Про затвердження порядку денного  
     
  ЗА 20
  Утрималось 0
  Проти 1
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Проти
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 01 
 
  Про виділення коштів Корицькому Б.Б.       
     
  ЗА 0
  Утрималось 18
  Проти 3
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович Утр.
  Вітенко Сергій Миколайович Утр.
  Войнаровський Віталій Броніславович Утр.
  Ворушев Сергій Євгенійович Утр.
  Давиденко Вадим Васильович Утр.
  Дроща Петро Вікторович Утр.
  Дубина Віктор Васильович Утр.
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович Утр.
  Нікітенко Валентин Андрійович Проти
  Онищук Володимир Олексійович Утр.
  Паламарчук Олександр Іванович Утр.
  Пацьора Людмила Валентинівна Утр.
  Пекарський Петро В'ячеславович Утр.
  Пилипенко Сергій Максимович Утр.
  Поштаренко Віктор Валерійович Утр.
  Савалюк Микола Петрович Проти
  Сафончик Володимир Миколайович Утр.
  Січкаренко Людмила Михайлівна Утр.
  Тромса Олександр Олександрович Утр.
  Шульган Дмитро Юрійович Проти
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 02 
 
  Про затвердження Положення про облікову політику Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області на 2021 рік.   
     
  ЗА 19
  Утрималось 1
  Проти 1
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович Проти
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 03 
 
  Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області».   
     
  ЗА 21
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 04 
 
  Про створення Управління освіти Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області.   
     
  ЗА 21
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 05 
 
  Про створення Комунального підприємства «Спортивна громада» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області.  
     
  ЗА 21
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 06 
 
  Про внесення змін до Структури, загальної чисельності та переліку штатних посад апарату Гатненської сільської ради, її структурних підрозділів та виконавчих органів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області та затвердження штатного розпису відповідно до змін.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 07 
 
  Про затвердження Положень про відділи, структурні підрозділи та виконавчі органи Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області.   
     
  ЗА 19
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович Н/Г
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 08 
 
  Про затвердження Положення про порядок присвоєння поштових адрес.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
     
     
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 09 
 
  Про внесення змін та затвердження Статуту комунального підприємства «Віта»  Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області в новій редакції.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
   

 

 

  Поіменні результати голосування
  Питання № 10 
 
  Про внесення змін та затвердження Статуту комунального підприємства «МКП «Гатне» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області в новій редакції.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 11 
 
  Про внесення змін та затвердження Статуту Юрівської ЗОШ I-III Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області в новій редакції.  
     
  ЗА 21
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 12 
 
  Про внесення змін та затвердження Статуту Гатненської ЗОШ I-III Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області в новій редакції.  
     
  ЗА 21
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 13 
 
  Про зміну назви та затвердження Статуту КЗ «Гатненський ЗДО «Умка»  Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області в новій редакції.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович Н/Г
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 14 
 
  Про зміну назви та затвердження Статуту КЗ ЗДО «Казка» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області в новій редакції.  
     
  ЗА 21
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 15 
 
  Про затвердження типового штатного розпису по Гатненській та Юрівській загальноосвітніх школах I-III ступенів на 2021 рік.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 16 
 
  Про визначення організацій, що здійснюють обслуговування територій населених пунктів Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області.  
     
  ЗА 21
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 0
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович За
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 17 
 
  Про визначення офіційного сайту Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович Н/Г
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 18 
 
  Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності Центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на 2021-2023 роки.  
     
  ЗА 19
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович Н/Г
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За

 

  Поіменні результати голосування
  Питання № 19 
 
  Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Києво-Святошинського району Київської області у комунальну власність Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області.  
     
  ЗА 19
  Утрималось 1
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
  Маховка Віталій Віталійович Н/Г
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 20 
 
  Про створення Служби у справах дітей та сім’ї Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович Н/Г
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № 21 
 
  Про відзначення Дня громади Гатненської сільської ради.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович Н/Г
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
     
  Поіменні результати голосування
  Питання № Z01 
 
  Про розгляд звернення Войнаровського В.Б.  
     
  ЗА 20
  Утрималось 0
  Проти 0
  Не голосувало 1
     
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
     
  Прізвище, ім'я та по батькові Голосував
  Бобруйко Павло Петрович Відс.
  Вахненко Вадим В'ячеславович За
  Вітенко Сергій Миколайович За
  Войнаровський Віталій Броніславович За
  Ворушев Сергій Євгенійович За
  Давиденко Вадим Васильович За
  Дроща Петро Вікторович За
  Дубина Віктор Васильович За
  Загорський Олексій Леонідович Відс.
  Майбогіна Надія Валеріївна За
  Маховка Віталій Віталійович Н/Г
  Нікітенко Валентин Андрійович За
  Онищук Володимир Олексійович За
  Паламарчук Олександр Іванович За
  Пацьора Людмила Валентинівна За
  Пекарський Петро В'ячеславович За
  Пилипенко Сергій Максимович За
  Поштаренко Віктор Валерійович За
  Савалюк Микола Петрович За
  Сафончик Володимир Миколайович За
  Січкаренко Людмила Михайлівна За
  Тромса Олександр Олександрович За
  Шульган Дмитро Юрійович За
     
  Організація: Гатненська сільська рада
                   
  Сессія: Четверта (позачергова)

 сесія

Гатненської сільської

ради

                   
  Дата проведення: 22.01.2021 13:47:03            
  Присутньо: 21            
  Всього: 23            
                 
  Перелік питань
                   
  ID Назва питання За Утрим Проти Не голос Результат
  50 Питання № 20 0 1 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  51 Питання № 01 0 18 3 0 РІШЕННЯ НЕ ПРИНЯТО
  52 Питання № 02 19 1 1 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  53 Питання № 03 21 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  54 Питання № 04 21 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  55 Питання № 05 21 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  56 Питання № 06 20 1 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  57 Питання № 07 19 1 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  58 Питання № 08 20 1 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  59 Питання № 09 20 1 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  60 Питання № 10 20 1 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  61 Питання № 11 21 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  62 Питання № 12 21 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  63 Питання № 13 20 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  64 Питання № 14 21 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  65 Питання № 15 20 1 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  66 Питання № 16 21 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  67 Питання № 17 20 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  68 Питання № 18 19 1 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  69 Питання № 19 19 1 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  70 Питання № 20 20 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  71 Питання № 21 20 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
  74 Питання № Z01 20 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
                   
  Всього питань: 23